A.Mamikins: “Mūsu tikšanās ar jauno Baltkrievijas vēstnieku ES bija ļoti produktīva”

A.Mamikins: “Mūsu tikšanās ar jauno Baltkrievijas vēstnieku ES bija ļoti produktīva”

Eiroparlamentārietis Andrejs Mamikins savā Facebook vietnē ziņo par tikšanos ar jauno Baltkrievijas Republikas vēstnieku Beļģijā un Eiropas Savienībā Aleksandru Mihneviču. “Kad vēstniecība, sekojot diplomātiskās ētikas noteikumiem, uzdeva man jautājumu: vai man nav iebildumu, ja tikšanās laikā piebiedrosies arī Iveta Grigule, atbildēju: “Kāpēc lai man būtu iebildumi? Iveta ir ļoti palīdzējusi man – pirmajam priekšsēdētāja vietniekam EP sadarbības komitejā ar Baltkrievijas Republiku. Kopā mērķtiecīgi strādājām, lai šā gada janvārī tiktu atceltas ES sankcijas pret mūsu kaimiņiem un draugiem baltkrieviem. Uzskatu, ka I.Grigule ir vienīgā Latvijas eiroparlamentāriete, kas ar visu sirdi un dvēseli tik ļoti iestājas par Baltkrieviju!” uzsvēra A.Mamikins.

Savu pirmo tikšanos ar Baltkrievijas vēstnieku Beļģijā un ES Aleksandru Mihneviču deputāts novērtēja kā ļoti produktīvu: ir ieplānota virkne nozīmīgu pasākumu, kas rezultēsies konkrētā starpvalstu ekonomiskā sadarbībā. Ieguvēja būs, pirmārt, Latvija – Baltkrievijas kaimiņvalsts.

Tikšanās nobeigumā A.Mamikins uzdāvināja vēstniekam paša izdotu dzejas izlasi «Колокольный звон, плывущий…». Viens no dzejoļiem ir veltīts baltkrievu svētās Jefrosiņjas Polockas baznīcai Latgalē.

Comments
Share
Office

Leave a reply