Andrejs Mamikins: Saeimas deputātu prātus uzbudina rasistiska un ksenofobiska filozofija

Andrejs Mamikins: Saeimas deputātu prātus uzbudina rasistiska un ksenofobiska filozofija

Eiroparlamentārietis Andrejs Mamikins sniedza interviju radio Baltcom. “Rasistiska un ksenofobiska filozofija joprojām uzbudina Saeimas deputātu prātus!” komentējot Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētāja Ilmāra Latkovska paziņojumu par to, ka Latvijai uz laiku būtu jāpātrauc bēgļu uzņemšana, lai izanalizētu paveikto un lieki netērētu latviešu valodas apguvei un pabalstiem iedalītos līdzekļus, teica A.Mamikins.

“I.Latkovska teiktais nav nekas jauns, tādus pašus uzskatus popularizē arī Latvijas Radio! Nesen viens žurnālists ēterā nolasīja skatītāja viedokli par to, ka bēgļus vajadzētu indēt nost! Kā varam redzēt – rasistiskā un ksenofobiskā filozofija joprojām uzbudina Latvijas valstsvīru prātus. No Eiropas skatupunkta raugoties, tā domāt un runāt ir kauns! Turklāt tas var rezultēties konfliktsituācijās, jo bēgļi jau tā ir neapmierināti ar pabalstu summu. Latkovskis demonstrē populismu un bezatbildību! Tās ir murgainas idejas!” deputāts pauda sašutumu.

Kā jau tika ziņots Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis paziņoja, ka Latvijai uz laiku būtu jāpātrauc bēgļu uzņemšana: “Pirms pieņemam nākamā gada valsts budžetu uz laiku ir jāaptur patvēruma meklētāju uzņemšana. Tagad ir īstais pēdējais brīdis izvērtēt un koriģēt līdzšinējo darbu. Citādi bezmērķīgi tiks tērēti līdzekļi mentoriem, latviešu valodas mācīšanai, stāstiem par Latviju un pabalstiem,” tā I.Latkovskis.

Comments
Share
Office

Leave a reply