EP deputāta Andreja Mamikina Jaungada apsveikums

EP deputāta Andreja Mamikina Jaungada apsveikums

Tuvojas nobeigumam 2018. gads. Tas nebija viegls. Aizgājušajos 12 mēnešos bija gan priecīgi notikumi, kuri paliks atmiņā, gan grūti brīži, kad bijām norūpējušies par saviem tuviniekiem un draugiem.

Taču galvenais aizejošā gada secinājums ir, – ka jaunajā 2019. gadā mums visiem būs ļoti daudz jāstrādā, lai saglabātu un stiprinātu krievu kopienu Latvijā. Tikai no mums būs atkarīga krievu valodas, kultūras un pašapziņas nākotne mūsu valstī, tikai mūsu spēkos ir saglabāt pamatus, uz kuriem būvēsim mūsu bērnu nākotni. 2019. gadā mēs vēlēsim Eiropas Parlamentu. Tikai no mūsu lēmuma būs atkarīgs, kuri politiķi aizstāvēs jūsu intereses nākamos 5 gadus Eiropas Savienībā. Vai tie būs principiāli cilvēki, kuri ir palikuši uzticīgi savām vērtībām un pārliecībām cauri gadiem; tie, kuri arī grūtos brīžos cīnījās par mazākumtautību tiesībām, nenododot ne sevi, ne mūsu bērnus?

Gribu no visas sirds apsveikt jūs Jaunajā Gadā un novēlēt, lai jaunais 2019. gads kļūst par veiksmīga darba, augstu sasniegumu un cilvēciskas laimes gadu!

Comments
Share
Office