Ja sit, tad mīl? Andreja Mamikina nedēļas komentārs

Ja sit, tad mīl? Andreja Mamikina nedēļas komentārs

“Zog, bet arī cilvēkiem ļauj dzīvot!” Tā skan dzīves gudrība, pēc kura daudzi vadās, veicot savu politisko izvēli. Vēlāk šie paši ļaudis ir patiesi pārsteigti, ja viņu ievēlētie politiķi tiešām zog. Par ko šeit brīnīties? Korupcionāri, līdz ar minēto izteicienu, saņem savu upuru atļauju.

Ja nama pārvaldnieks nozog naudu iedzīvotājiem, un no atlikušā uztaisa kosmētisko remontu, viņš ir malacis. Zog, bet par cilvēkiem arī domā. Tāpēc vairāki valsts un pašvaldību vadītāji uzskata, ka, ja viņi sarīkos krāšņu salūtu un nopirks cilvēkiem par ļaužu naudu spīdīgus grabuļus, tad pēc tam var nesodīti uzpūst pakalpojumu tarifus un droši ierēķināt tajos kukuli sev. Pārdodoties it kā bezmaksas laika kavēkļiem, iedzīvotāji pēc tam katru mēnesi maksā uzpūstas summas. Teiciens: “Zog, bet arī cilvēkiem ļauj dzīvot,” ir salīdzināms ar citu tautas izteicienu: “Ja sit, tad mīl”. Sanāk, jo vairāk sievai ir zilumu, jo lielāka ir kaušļa mīlestība. Ja galu galā sievu nosit, tad tāda mīlestība ir visstiprākā pasaulē.

Cik tas ilgi vēl turpināsies? Līdz kamēr mēs ļausim ar sevi manipulēt. Kad tas beigsies? Kad vēlētāji sāks prasīgāk attiekties pret savu izvēli. Ja sit, tad tas nenozīmē, ka mīl. Ja zog, tas nenozīmē, ka ir labs pārvaldnieks.

Comments
Share
Office