Laiks rīkoties! Andreja Mamikina nedēļas komentārs

Laiks rīkoties! Andreja Mamikina nedēļas komentārs

Dārgie draugi!

Vēršos pie tiem, kuri šobrīd izvērtē kam atdot savu balsi: “Latvijas Krievu savienībai” vai “Saskaņai”.

6. oktobrī jums būs jāizvēlas starp Tatjanu Ždanoku – principiālo “Latvijas Krievu savienības” līderi vai vienu no “Saskaņas” kandidātu līderiem – ilggadējo Izglītības un zinātnes ministrijas ierēdni Eviju Papuli. Būs jāatdod balss vai nu cilvēkam, kurš pašaizliedzīgi stājās pretī nacionāļiem, iestājoties par jūsu interesēm un cilvēku, kurš kopā ar Kārli Šadurski īstenoja mazākumtautību skolu pāreju uz apmācību latviešu valodā. Būs jāizdara izvēle par labu Tatjanas Ždanokas principiem, kuru dēļ nacionāļi viņai liedza piedalīties vēlēšanās vai par labu dārgajiem bijušās ierēdnes Evijas Papules plakātiem, kurus apmaksājis kāds dāsns sponsors.

Ja vēlēšanās neatbalstīsiet principus, turpmāk varat palikt bez cilvēkiem, kuri patiesi iestājas par jums; tā par jūsu pārstāvjiem Saeimā kļūs Evija Papule un bijušie “Vienotības” ministri, kuri ir iekļuvuši “Saskaņas” sarakstā.

Vai atminaties? Vēl pavisam nesen jūs bijāt sašutuši par labējās valdības rīcību, kuras rindās bija šie cilvēki. Viņu partijas biedri bija Kārlis Šadurskis un Edgars Rinkēvičs, un tas viņus it nemaz nemulsināja. Tagad viņi cer uz jūsu balsīm.

Cienījamie draugi!

Tatjana Ždanoka un es, Andrejs Mamikins, noliekam Eiropas Parlamenta deputātu mandātus, lai veidotu Saeimā “Latvijas Krievu savienības” frakciju. Pēc pētījumu centra SKDS datiem 23% vēlētāju izvērtē iespēju balsot par “Latvijas Krievu savienību”. Tāpēc neticiet tiem, kuri cenšas jūs pārliecināt nebalsot par “Latvijas Krievu savienību” reitingu dēļ. 6. oktobrī viss būs atkarīgs tikai no jums.

Mēs balstāmies uz tūkstošiem mūsu atbalstītāju. Aprunājieties ar draugiem un tuviniekiem, uzrunājiet sociālo tīklu lietotājus, uzaiciniet viņus atnākt uz vēlēšanām un nobalsot par 1. sarakstu – “Latvijas Krievu savienību”!

Tieši tagad Saeimā ir nepieciešama principiāla un aktīva opozīcija, bet Latvijas krievvalodīgajiem iedzīvotājiem – savējie pārstāvji. Kopā mēs uzvarēsim!

 

Comments
Share
Office