Latvijas eiroparlamentārietis Andrejs Mamikins viesojas Krievijas televīzijas kanāla “Rossija” programmā

Latvijas eiroparlamentārietis Andrejs Mamikins viesojas Krievijas televīzijas kanāla “Rossija” programmā

Eiroparlamenta Sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupas pārstāvis Andrejs Mamikins piedalījās telekanāla Rossija-1 (Latvijā – Rossija RTR) programmā “Svētdienas vakars kopā ar Vladimiru Solovjovu” (“Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым”). Programmas tēma bija Eiropas Savienības un Krievijas attiecības nākotnē.

“Eiropa, diemžēl, ir aizmirsusi – kā ir dzīvot bez kara,” teica Andrejs Mamikins, komentējot tēzi par to, ka Eiropas Savienība, lai apvienotos un pārvarētu pretrunas iekšienē, retorikas līmenī mēģina iegūt sev jaunu ienaidnieku – Krieviju. Mamikins liek lielas cerības uz sociāldemokrātu saraksta uzvaru gaidāmajās parlamentārajās vēlēšanās Vācijā. Tas varētu kļūt iespējams pateicoties saraksta līdera – bijušā Eiroparlamenta prezidenta Martina Šulca – popularitātei. “Esmu personīgi pazīstams ar Martinu Šulcu, ļoti labi viņu pazīstu!” apliecināja Andrejs Mamikins.

Latvijas eiroparlamentārietis uzsvēra, ka daudzi Eiropas Parlamenta kolēģi raksturo ES un Krievijas šā brīža attiecības kā “informācijas karu”. Šādos apstākļos Latvijas valdība nevelta vajadzīgo uzmanību tam, lai valsts austrumos iedzīvotāji varētu skatīties Latvijas televīziju. “Savukārt telekanāls Rossija-RTR mums ir katrā televizorā!” piebilda eiroparlamentārietis. Pēc A. Mamikina replikas raidījuma vadītājs Vladimirs Solovjovs pagriezās pret kameru un uzsauca: “Esiet sveicināti, Latvijas skatītāji!”

Andrejs Mamikins prognozēja, ka tuvākais NATO alianses saliedētības pārbaudījums būs Eiropas vienotās armijas izveide, par kuru jau ir nobalsojis eiroparlamentāriešu vairākums.

Pilnu raidījuma ierakstu skatīties šeit>>

Comments
Share
Office

Leave a reply