Profesija bez maksas. Andreja Mamikina nedēļas komentārs

Profesija bez maksas. Andreja Mamikina nedēļas komentārs

Dārgie draugi! Nepalaidiet garām bezmaksas iegūt jaunu profesiju vai pilnveidoties savējā par Eiropas naudu!

Šā gada maijā varēs pieteikties dalībai apmācības programmās tādās jomās kā transports, loģistika, ķīmiskā ražošana, enerģētika, būvniecība, mežrūpniecība, tūrisms, tekstilrūpniecība, elektrisko un optisko ierīču ražošana, poligrāfija, pārtikas rūpniecība, informāciju tehnoloģijas un citās.

Eiropas fonds programmas dalībniekiem apmaksās 90% mācību maksas. Savukārt, ja jums ir maznodrošinātā statuss, tad mācīties varēsiet bez maksas. Latvijai Eiropas Sociālais fonds ir iedalījis tuvākajos gados 25 miljonus eiro.

Lai potenciālajiem programmas dalībniekiem būtu vieglāk orientēties un pieņemt lēmumu, 68 Latvijas pašvaldībās strādās īpaši koordinatori, kuru pienākumos ietilps konsultēt interesentus. Bet 28 Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs varēs saņemt karjeras konsultāciju par turpmākās karjeras veidošanu un piemērotākās mācību programmas izvēli.

Visu informāciju par pieteikšanos, mācību programmu un iestāžu sarakstu, kā arī koordinatoru kontaktus jūs varat atrast vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv

vai Valsts izglītības attīstības aģentūras vietnē.

Man ir ārkārtīgi svarīgi, lai šī nauda nepazūd nebūtībā, kā tas nereti ir noticis Latvijā. Es ļoti vēlos, lai pieaugušo mācību programmai atvēlētie Eiropas fondu līdzekļi palīdz konkrētiem cilvēkiem iegūt jaunu profesiju un labāku atalgojumu. Mācīsimies un rādīsim saviem bērniem piemēru!

 

Comments
Share
Office