“Saskaņa” virza IZM ministra amatam Eviju Papuli

“Saskaņa” virza IZM ministra amatam Eviju Papuli
Foto: mixnews.lv

Ilggadējā Izglītības un zinātnes ministrijas ierēdne, bijusī Izglītības departamenta vadītāja un izglītības ministra valsts sekretāra vietniece Evija Papule tagad ir partijas “Saskaņa” deputāta kandidāte.

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins (S&D)“Aktīva mazākumtautību skolu reformas dalībniece Evija Papule ir “jaunā” partijas “Saskaņa” seja. Pieliekot klāt vēl dažus bijušos “Vienotības” ministrus, kuru vārdi gozējas “Saskaņas” priekšvēlēšanu sarakstā, sanāk, ka partijas “Saskaņa” vairs nav, bet ir “jaunā” “Vienotība”. Nebūšu pārsteigts, ja rīt tiks paziņots, ka esošais izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis arī ir partijas “Saskaņa” biedrs. Tad idille būs pilnīga.”

Turklāt, pagājušajā gadā, aizejot no Izglītības un zinātnes ministrijas, Evija Papule uzsvēra aģentūrai LETA: “Ar ministru Šadurski man nebija politisku domstarpību, bet viņa birojs gan dažreiz kavējās ar ieplānoto darbu veikšanu.”

Arī 2001. gadā ierēdne Papule paziņoja: “Tie, kas vēlas mācīties skolā savā dzimtajā valodā, vienīgā iespēja ir privātskola.” [1]

Andrejs Mamikins“Ierēdne ir izdarījusi savu darbu. Tagad Papules kundze var kļūt par partijas “Saskaņa” izglītības ministri. Ir nopelnījusi!”

[1] «Tiemkuri gribēs Latvijā skoloties tikai savā dzimtajā valodā, vienīgā iespēja būs privātskola,» E.Papule

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/nakamgad-divas-valodas-jamacas-visam-krievu-pamatskolam-11165130

Comments
Share
Office