Sit savējos, lai citi baidās. Andreja Mamikina nedēļas komentārs

Sit savējos, lai citi baidās. Andreja Mamikina nedēļas komentārs

Latvijas valdošie ļoti steidzas. Viņi drudžaini asimilē Latvijas mazākumtautības. Viņi steidzas, jo nespēj atbildēt uz vienu ļoti svarīgu jautājumu, kurš tos ļoti biedē. Tas šausmina tik ļoti, ka pat nacionāļi baidās to publiski apspriest.

Jautājums skan tā: vai latviskas Latvijas projekts ir savienojams ar globālistisko Eiropas Savienības projektu?

Pēc Eiropā atzītā politologa Ivana Krasteva (Ivan Krastev) domām, Austrumeiropas valstis, iestājoties Eiropas Savienībā, ir zaudējušas ievērojamu savu iedzīvotāju daļu. Redzot etnisko raibumu Rietumeiropā, Austrumeiropas līderi grib saglabāt savu iedzīvotāju monoetniskumu ar nacionālisma palīdzību.

Kopienas sastāvā, viņi atskārta, ka Eiropas Savienība ir globāls projekts, kurš paredz nāciju un rasu sajaukšanos, lielo valodu dominēšanu, nevis nelielu valstu arodbiedrība ar eirofondu lauku virtuvi, kā to gribētos redzēt vairākiem Austrumeiropas līderiem.

Eiropas Savienības attīstība nozīmē nacionālo valstu vājināšanos: robežu atcelšanu, brīvu darbaspēka, preču un kapitāla pārvietošanos. Perspektīvā: vienota banku sistēma, kopēja nodokļu politika, vienota armija un migrācijas politika. Tas nozīmē, ka ekonomika noteiks iedzīvotāju etnisko sastāvu, nevis vēsturiskie sentimenti.

Austrumeiropas līderiem ir 2 ceļi:

  1. Turpināt pretoties ES attīstībai. Tas var rezultēties projekta sabrukumā. To viņi negrib, un no tā baidās.
  2. Ļaut ES projektam attīstīties. Šajā gadījumā būs jāsamierinās ar to, ka nacionālās valstis nevarēs saglabāt savu monoetniskumu. Ievērojamai ļaužu daļai tā nav traģēdija, taču konservatīvos sagaida šoks.

Lai remdētu bezizejas sajūtu no gaidāmā ilūziju sabrukuma, Latvijas valdošie ir iedarbinājuši mazākumtautību paātrinātās asimilācijas politiku. Tas līdzinās cilvēkam, kuram darbā ir nepārvaramas grūtības, tāpēc viņš, pārnācis mājās, izgāž dusmas uz sievu, auro uz bērniem un spārda suni.

Latvijas valdošie steidz demonstrēt spēku tur, kur viņi to vēl var pielietot, lai varētu samierināties ar to, ko izmainīt vairs nav viņu spēkos.

 

Comments
Share
Office